Strona główna
Przyjazd
Wyjazd
Wirtualny spacer

BRUNCH NIEDZIELNY

A

BRUNCH NIEDZIELNY W RESTAURACJI KANTYNA

Niedziela nie musi być nudna! W Restauracji Kantyna ruszyła pierwsza w Górze Kalwarii  edycja niedzielnego brunchu w gronie rodziny i przyjaciół. Odwiedź nas w każdą trzecią niedzielę miesiąca i odkryj kulinarną ucztę smaków w zachwycającej formie.

Brunch to połączenie śniadania i lunchu. Specjalnie na niedzielne brunche trzy wybitne Szefowe Kuchni Agnieszka Fiejka, Oliwia Bernady oraz Magdalena Kulas przygotują  bufety z autorskimi, różnorodnymi potrawami. Poznaj tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. 

Menu branchu niedzielnego uzupełniają Stacje Live Cooking, doskonałe bufety przekąsek oraz dań gorących.

Bogaty wybór deserów, fontanna czekolady oraz nieograniczony dostęp do napojów, m.in. kawy, herbaty, soków, kompotu a także domowego wina to kolejny argument aby nas odwiedzić. 

Niedzielnymi bohaterami są również dzieci. W Restauracji  Kantyna dzieci do 3 lat gościmy bezpłatnie. Dodatkowo najmłodsi będą mieli do dyspozycji własne menu oraz wezmą udział w kreatywnych zabawach organizowanych przez profesjonalnych animatorów.

Każdych naszych Gości traktujemy indywidualne i z dbałością o różnorodne diety, dlatego podczas niedzielnego brunchu dostępne będzie menu dla osób z dietą bezglutenową i wegetariańską.

TERMINY NIEDZIELNEGO BRUNCHU

Nadchodzący brunch: 

18 października 2020 r., godz. 12:00 - 16:00

Specjalnie na tę okazję najmłodszych zaprosimy na kreatywne warszaty dyniowe! Nasza animatorka pomoże Wam stworzyć zabawne stworzy z pomarańczowych dyni. 

Udział w warsztatach 10 zł/dziecko. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci, których opiekunowie wezmą udział w niedzielnym brunchu. 

REZERWACJE I CENY

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolików, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. 

* 69,00 zł - osoba dorosła

  • 34,50 zł - dzieci w wieku 4-9 lat
  • 0,00 zł - dzieci do 3 lat

Nie czekaj. Zadzwoń i zarezerwuj udany niedzielny brunch w Restauracji Kantyna:

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Dominikańska 11
05-530, Góra Kalwaria

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij