Homepage
Arrival
Departure
Wirtualny spacer

ARCHE Hotele - Sieć Roku 2018

15 January 2019
Miniony rok należał do naszych hoteli. Dzięki otwarciu 5 nowych obiektów, o łącznej liczbie ponad 900 pokoi i apartamentów wyprzedziliśmy największe, światowe sieci hotelarskie w Polsce i zdobyliśmy tytuł Sieci Roku 2018 w rankingu 7NAJ "Hotelarza".
Jak powiedział Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski, tej machiny nie da się już zatrzymać. W tym roku planowane są otwarcia 2 hoteli oraz rozpoczęcie budowy kolejnych 8!
Jak by nie patrzeć, spośród wszystkich sieci działających w Polsce właśnie Grupa Arche otworzyła najwięcej hoteli i pokoi w tym roku. Arche Hotele Krakowska i Poloneza w Warszawie, Arche Hotel Lublin, Koszary Ache Hotel Góra Kalwaria i Arche Residence w Łodzi. Druga pod tym względem sieć Hilton uruchomiła 460 pokoi w trzech nowych hotelach, a AccorHotels – 400.  Łącznie sieć Arche dysponuje już blisko 2 tys. pokoi w 12 obiektach, co awansowało ją do pierwszej dziesiątki największych graczy na polskim rynku. I nie spoczywa na laurach. Powstają kolejne Arche Hotele w Warszawie, Białymstoku, Pile i Łodzi, a także hotele w historycznych obiektach we Wrocławiu, Gdańsku i Żninie. W przyszłym roku powinny otworzyć się co najmniej dwa z tych projektów. Wygląda na to, że wcześniejsze zapowiedzi właściciela Grupy Arche, Władysława Grochowskiego, niby pół żartem, że chce stworzyć największą polską sieć hotelarską stają się coraz bardziej realistyczne, chociaż jeszcze trzy lata temu prawie nikt w branży nie kojarzył nazwy Arche.
See on map
Newsletter

Subscribe to our newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close