Strona główna
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Wirtualny spacer

Hotel Koszary jest obiektem 3 gwiazdkowym, położonym w centrum Góry Kalwarii, w odległości 25 km od Warszawy. Budynek jest zabytkiem z 1863 roku. Zachowano w nim oryginalne elementy w postaci charakterystycznej czerwonej cegły, która nadaje wnętrzom loftowy styl.

Hotel powstał w miejscu dawnej siedziby wojskowego garnizonu, wcześniej zajmowanego przez ojców dominikanów. Koszary łączą historię z teraźniejszością, dają możliwość poczucia ducha zamierzchłych czasów w nowoczesnych wnętrzach. Industrialny styl wnętrz wpisuje się w aktualne trendy i w połączeniu z funkcjonalnością gwarantuje komfortowy wypoczynek. Nocleg w naszym obiekcie na pewno będzie niezapomniany. Czekają na Państwa komfortowe pokoje oraz restauracja Kantyna serwująca dania nawiązujące do kuchni koszarowej. Na pewno zaciekawi Państwa intrygującymi połączeniami składników i smaków. Posiadając 3 sale konferencyjne z możliwością połączenia ich, proponujemy również możliwość zorganizowania u nas szkolenia, konferencji czy uroczystości rodzinnej. Koszary Arche Hotel to nowoczesna, biznesowa przestrzeń z duszą i historią. Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszamy!

           

W hotelu znajdą Państwo:

  • 82 komfortowe pokoje /w tym jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych/
  • 4  apartamenty
  • 162 miejsca noclegowe
  • 3 sale konferencyjne 
  • Koszarową restaurację Kantyna
  • Bezpłatny naziemny parking

Koszary Arche Hotel jest częścią Kolekcji Arche.
W skład tej niezwykłej sieci autorskich obiektów wchodzą także:

W niedalekiej przyszłości powstaną hotele również w Gdańsku, Pile, Białystoku, Drohiczynie, Łodzi, Krakowie, dwa hotele we Wrocławiu. Hotel Arche Poloneza w Warszawie zostanie również rozbudowany.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Dominikańska 11
05-530, Góra Kalwaria

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij