Strona główna
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Wirtualny spacer

Przyjęcia

Hotel Koszary to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia - jubileuszu, rodzinnej uroczystości takiej jak komunia, chrzciny, urodziny, przyjęcie weselne, stypa a także wieczoru panieńskiego i kawalerskiego czy spotkania w gronie przyjaciół.

LOFTOWY CHARAKTER

Oryginalne wnętrza Hotelu KOSZARY i Restauracji KANTYNA zapewniają swoim Gościom elegancję w industrialnym stylu. KOSZARY to niepowtarzalne miejsce gdzie nowoczesny loftowy design komponuje się z oryginalną, zabytkową zabudową budynku, a innowacyjne rozwiązania idealnie harmonizują z historią. Wojskowa tradycja tego niezwykłego Hotelu z pewnością przyczyni się do nadania uroczystości wyjątkowego charakteru, którego nie sposób szukać gdzie indziej. Dodatkowym atutem Hotelu KOSZARY jest jego bliskość do Warszawy, jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

KAMERALNA ATMOSFERA

Każde przyjęcie, jakie sobie Państwo wymarzycie może odbyć się w Salach Bankietowych lub w hotelowej Restauracji. Sala Bankietowa może być pojedyncza, lub w przypadku dużej liczby Gości - połączona z dwóch a nawet trzech mniejszych. Każda z sal oraz Restauracja są klimatyzowane, z dostępem do dziennego światła.
Nasz Dział Sprzedaży zapewnia kompleksową pomoc w zorganizowaniu wydarzenia, m.in pomoże w doborze kameralnej przestrzeni, w której Państwa przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru, a także pomoże dobrać układ ułożenia stołów i dekoracji, tak aby zapewnić Państwu jak najwyższy komfort i swobodę w czasie uroczystości.

DBAŁOŚĆ O DETALE

Dbałość o detale indywidualnie dobrane do Państwa oczekiwań oraz profesjonalna obsługa zapewnią jak najlepsze wrażenia, a Restauracja Kantyna zadba o Państwa podniebienia, serwując dania z bogatej oferty menu. Nawiązanie do tradycyjnej kuchni koszarowej lub wybór bardziej awangardowego menu z pewnością zachwyci Gości, a obsługa sali zadba by każde element przyjęcia spełnił Wasze oczekiwania.

OFERTA MENU OKOLICZNOŚCIOWEGO

DZIAŁ SPRZEDAŻY

W sprawie szczegółowych ofert prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Zachęcamy do kontaktu - chętnie doradzimy w procesie przygotowań i udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Zapraszamy!

Wioletta Konarzewska - Specjalista ds. Sprzedaży

+48 536 904 763
wkonarzewska@arche.pl

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Dominikańska 11
05-530, Góra Kalwaria

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij