Strona główna
Przyjazd
Wyjazd
Wirtualny spacer

BEZPIECZNY HOTEL

Szanowni Goście,

 

 

W trosce o Wasze zdrowie i samopoczucie, wprowadziliśmy w naszych Hotelach dodatkowe zasady bezpieczeństwa. Wszystkie nasze działania są zgodne z bieżącymi zaleceniami i wytycznymi WHO, GIS
 oraz polskiego Rządu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami dotyczącymi naszych działań. Jako rozwinięcie poniższych zaleceń, wprowadziliśmy w naszych Hotelach bardzo szczegółowe procedury, które pomogą zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w komfortowych warunkach.

 

 1. Ograniczamy dostęp – wstęp na teren obiektu mają wyłącznie Goście hotelowi, pracownicy
  i dostawcy.
 2. Zwracamy uwagę na dezynfekcję rąk – wszyscy Goście, dostawcy i pracownicy są zobowiązani zdezynfekować dłonie po wejściu na teren Hotelu. Zachęcamy Państwa do korzystania z oznakowanych stanowisk rozmieszczonych na terenie Hotelu. Niezmiennie rekomendujemy regularne mycie rąk – dla zwiększenia bezpieczeństwa w łazienkach pokojowych umieściliśmy  instrukcję prawidłowego mycia rąk.
 3. Używamy środków ochrony osobistej – wszyscy pracownicy hotelowi mają obowiązek wykonywać swoje zadania w jednorazowych rękawiczkach oraz w masce ochronnej lub przyłbicy. Zgodnie
  z zaleceniami Ministra Zdrowia, Goście również powinni nosić maseczki ochronne poza pokojem hotelowym – będzie można je nabyć w Recepcji naszego Hotelu.
 4. Zachowujemy bezpieczną odległość – zwracamy uwagę na zachowanie bezpiecznych odległości
  w kontaktach bezpośrednich. Dla Państwa wygody, oznakowaliśmy przestrzeń Lobby i Recepcji.
 5. Skracamy czas trwania kontaktów – wystarczy nam czas niezbędny do zameldowania
  i wymeldowania. Dla wspólnego bezpieczeństwa, zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych
  i samodzielnej obsługi terminala (dezynfekowanego po każdym użyciu). Wszystkie pozostałe kwestie można zgłaszać naszej obsłudze telefonicznie.
 6. Dostarczamy posiłki do pokoi – do odwołania nasze Restauracje są zamknięte, ale nasze posiłki serwujemy w pokojach hotelowych i zachęcamy do ich telefonicznego zamawiania.
 7. Dbamy o bezpieczeństwo w pokojach – pokoje są starannie dezynfekowane po każdym wyjeździe przez specjalnie przeszkolony personel. Według nowych standardów zakładamy oddzielenie zespołu sprzątającego po wyjeździe, od zespołu przygotowującego pokój na przyjazd nowych Gości.
 8. Nadzorujemy części wspólne – w starannie określonych przedziałach czasowych poddajemy dezynfekcji części wspólne Hotelu, w tym Lobby, strefy gastronomiczne, windy, klatki schodowe,
  ale również wentylację i klimatyzację.
 9. Szkolimy i pomagamy – nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy
  o niezwłoczne telefoniczne poinformowanie pracowników Recepcji o zaobserwowanych
  u siebie objawach, mogących świadczyć o zarażeniu wirusem SARS—COV-2. Dodatkowo, w pokojach pozostawiono numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej oraz służb medycznych.
 10. Jesteśmy do dyspozycji jeśli tylko będą Państwo potrzebować dodatkowych informacji w temacie naszych zasad bezpieczeństwa.

 

Zachęcamy Państwa również do zainstalowania aplikacji ARCHE, która pomoże nam utrzymać z Państwem kontakt. Korzystając z aplikacji będziecie Państwo również otrzymywać bieżące informacje na temat działalności Hoteli Arche. Bezpłatna aplikacja dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Dominikańska 11
05-530, Góra Kalwaria

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij